OGÓLNOPOLSKI KONGRES PRAWA PRACY

zapraszamy

Koszt uczestnictwa
Konferencja 25 kwietnia 2017
(koszt 290 zł + VAT)

Warsztat 26 kwietnia 2017
(koszt 490 zł + VAT - dla Klientów Most Wanted!
koszt 590 zł + VAT - dla pozostałych Klientów)

Ogólnopolski Kongres Prawa Pracy

Wiedza poparta praktyką

Ogólnopolski Kongres Prawa Pracy to wydarzenie dedykowane menedżerom HR i wykwalifikowanym pracownikom działów kadr. Jest miejscem spotkań i wymiany doświadczeń oraz poszerzania wiedzy, przy udziale ekspertów posiadających rozległą wiedzę na tematy związane z praktycznym zastosowaniem prawa pracy. Pierwsza edycja miała miejsce w listopadzie 2011 roku i od tego czasu zorganizowaliśmy 25 edycji Kongresu w największych miastach w Polsce. Odpowiedni dobór tematyki oraz uczestnictwo ciekawych prelegentów przyciągają jednorazowo od 80 do 140 osób. Spotkania organizowane są kilka razy w roku w największych aglomeracjach, m.in. w Warszawie, Łodzi, Bydgoszczy, Poznaniu, Katowicach, Krakowie, Wrocławiu i Gdańsku.

Dlaczego warto wziąć udział w Ogólnopolskim Kongresie Prawa Pracy?

• poruszymy najbardziej kontrowersyjne aspekty zmian wprowadzonych w 2016 roku w prawie pracy
omówimy kluczowe zmiany przepisów wchodzących w życie już od 1 stycznia 2017 roku
zasygnalizujemy jakie zmiany czekają nas od 1 czerwca 2017
• wystąpią wybitni eksperci, którzy posiadają rozległą wiedzę oraz bogate doświadczenie w zakresie prawa pracy
• stworzymy doskonałą okazje do indywidualnych konsultacji z ekspertami-praktykami, wzajemnej wymiany doświadczeń oraz poznania uczestników konferencji

Kalendarz

Wrocław
25-26 kwietnia 2017


Monika Frączek serdecznie zaprasza na XXXII edycję Ogólnopolskiego Kongresu Prawa Pracy w Bydgoszczy
Paweł Ziółkowski o tym dlaczego warto wziąć udział w najbliższym Kongresie Prawa Pracy w Bydgoszczy

 Nasi eksperci podczas Warszawskiego Kongresu Prawa Pracy odpowiedzieli na kluczowe pytania dotyczące Prawa Pracy w 2017r.Warszawa 
20-21 października 2016


 Nasi eksperci podczas Warszawskiego Kongresu Prawa Pracy odpowiedzieli na kluczowe pytania dotyczące Prawa Pracy w 2017r.
O Nas

Grupa Most Wanted! sp. z o.o. jest liderem na rynku usług HR. Od lat specjalizujemy się w realizacji projektów rekrutacyjnych na stanowiska specjalistyczne oraz menadżerskie średniego oraz wyższego szczebla. Działamy na obszarze całej Polski, pracujemy także dla Klientów zagranicznych. Naszą główną działalnością są usługi rekrutacyjne: Executive Search, Search & Selection, Kampanie Rekrutacyjne, a także Outplacement indywidualny i grupowy, Assessment/Development Centre, pracownicy tymczasowi.

Ponadto Grupa Most Wanted! jest organizatorem cyklu Ogólnopolskich Kongresów Prawa Pracy (wydarzenia organizujemy w całej Polsce w największych miastach, obecnie mają formę wydarzeń dwudniowych - konferencja i warsztat), innym projektem jest projekt HR NA SZPILKACH - cykl konferencji dla kobiet pracujących w działach HR - tematyka obejmuje min zagadnienia marki kobiet, rozwoju osobistego, umiejętności prowadzenia przemówień publicznych, dress code w biznesie itd.

Grupa Most Wanted! Sp. z o.o.


ul. Flory 3/2
00-586 Warszawa

tel.: (22) 113 95 50
fax: (22) 825 52 35

www.mostwanted.pl
www.okppmw.pl
kontakt@okppmw.pl
współpraca meteoryczna

kontakt@okppmw.pl

dla mediów i sponsorów

sponsor@okppmw.pl